Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
kacper091097
9
2.
kotek1984
6
3.
ostrypiotrek
6
4.
Boruc23
6
5.
zdychu
6

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
W. Konst. : Pabianice
Rzgów : Bedlno
W. Pabian. : Rosanów
Łęczyca : Andrespolia
Widzew : Głowno
Uniejów : Sarnów
ŁKS Łódź : Sokół
SMS Łódź : Parzęczew

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
Uniejów 2:2 Sokół
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Rzgów 3:0 Parzęczew
Głowno 1:2 Andrespolia
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
W. Pabian. 0:2 Bedlno
Widzew 1:1 ŁKS Łódź

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Remis niczym porażka - Termy Uniejów 2:2 Sokół II AleksandrówDrukuj Facebook

Mecz Seniorzy

Ostatni mecz ligowy w 2017 roku skończył się podziałem punktów. Termalni w piątkowy wieczór zremisowali z zespołem Sokół II Aleksandrów 2:2. Jednak remis ten rozpatrywać musimy w kategoriach porażki naszego zespołu, gdyż prowadziliśmy już 2:0 i w przeciągu dwóch minut straciliśmy to prowadzenie! Relacja w rozwinięciu.

Ostatnia kolejka! Zapowiedź 15. kolejki Ligi OkręgowejDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Ależ ten czas leci...niedawno zaczynaliśmy a tu nagle mamy ostatnią kolejkę rundy jesiennej. W naszym przypadku trzeba przyznać, że to chyba dobrze - zimą potrzebujemy czasu, aby wiele przemyśleć, wzmocnić się i potrenować. Chociaż już nie jesteśmy w strefie spadkowej to po tym meczu możemy się w niej znaleźć, ewentualna wygrana również wielce nie poprawi naszej sytuacji. Będziemy na bezpiecznym miejscu lecz z minimalną przewagą nad rywalami. Ostatni mecz w piątek na stadionie im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Rywalem Sokół II Aleksandrów.

Lekcja futbolu od łodzkiego drugoligowca - ŁKS 7:1 TermyDrukuj Facebook

Mecz Seniorzy

Aż 7 bramek zaaplikowali Termalnym piłkarze ŁKS (2) Łódź w 14 kolejce Klasy Okręgowej. Mimo iż było to spotkanie z rezerwami ŁKS, to na boisku gospodarzy reprezentowało 8 zawodników nie tylko trenujących z pierwszym zespołem, ale też grających dość dużo w rozgrywkach II Ligi. Była to niestety zapora nie do pokonania dla naszych zawodników. Więcej w rozwinięciu.

Walka o kolejne ważne 3. punkty - Zapowiedź 14. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Po mimo iż wskoczyliśmy na jak, że pięknie wyglądające 9. miejsce w ligowej tabeli to nasza sytuacja nadal nie jest dobra. Nad strefą spadkową mamy tylko 2 punkty przewagi a nad ostatnim miejscem w tabeli zaledwie 5 punktów. W niedzielę zagramy kolejny mecz z serii być albo nie być, mecz z bezpośrednim sąsiadem w tabeli - ŁKS II Łódź.

Zasłużone zwycięstwo! - UKS SMS Łódź 1:2 Termy UniejówDrukuj Facebook

Mecz Seniorzy

Niedzielny wyjazd do Łodzi na spotkanie z SMS Łódź, to nie tylko walka o przysłowiowe 6 punktów z sąsiadem z tabeli, ale również trudne zmagania z anormalnymi warunkami atmosferycznymi. Na nasze szczęście jednak przywozimy z tego wyjazdu komplet punktów i miejmy nadzieje - nie "tylko na moment" - meldujemy się w strefie środkowej tabeli. Więcej informacji w rozwinięciu.

Po zwycięstwo! Zapowiedź 13. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Tylko zwycięstwo, hej baszta tylko zwycięstwo. Jako kibic i człowiek mocno związany z klubem nie wyobrażam sobie, żeby w niedzielne przedpołudnie nasza drużyna nie wygrała. Zwycięstwo w meczu z sąsiadem w tabeli pozwoli nam na delikatny oddech porażka to kolejny krok w stronę przepaści....

2,415,603 unikalne wizyty