Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
0
2.
Brudek
0
3.
Posi
0
4.
Boruc23
0
5.
janusz
0

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Ostatnia kolejka

14. Kolejka
ŁKS Łódź 7:1 Uniejów
Sokół 9:2 SMS Łódź
Sarnów 0:3 Rzgów
Parzęczew 1:4 W. Pabian.
Bedlno 6:0 W. Konst.
Rosanów 0:2 Łęczyca
Pabianice 2:2 Głowno
Andrespolia 2:1 Widzew

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Pewne zwycięstwo w pierwszym meczu.Drukuj Facebook

Mecze

W 2 kolejce Ligii Okręgowej "Termalni" rozegrali swój pierwszy mecz w sezonie. Nasza drużyna udała się do Łodzi na mecz z beniaminkiem - Startem Łódź. Uniejowska drużyna pewnie wygrała 4:0, wynik otworzył Adrian Kasztelan a później hat-tricka skompletował Kamil Zych. 

Podsumowanie ruchów transferowych.Drukuj Facebook

Transfery

Lato to czas transferów, jedni odchodzą drudzy przychodzą. W Uniejowie to lato było bardzo pracowite. Przybyło 4 zawodników (o dwóch informowaliśmy wcześniej), 6 zawodników opuszcza nasz zespół (dwóch z nich nie grało już w większości wiosennych meczy). Niestety spora liczba zawodników opuszczających MGLKS to wieloletni zawodnicy naszej drużyny.

Ciekawe i niespodziewane wyniki w I kolejceDrukuj Facebook

Mecze

Za nami prawie cała pierwsza kolejka zmagań Ligi Okręgowej. Tak jak informowaliśmy przełożone zostało spotkanie MGLKS-u z Ostrowami. Pierwsza kolejka obfitowała w ciekawe rezultaty. Sensacyjnie zakończył się mecz w Parzęczewie gdzie gospodarze przegrali 2:1 z GLKS Dłutów. Dobrze spisali się beniaminkowie. KS Kutno pokonał silny Włókniarz Pabianice, Górnik Łęczyca zremisował z Włokniarzem Konstantynów a Tuszyn wysoko 4:0 pokonał KKS Koszulki. Nasz najbliższy rywal - Start Łódź przegrał w Pabianicach z PTC 3:2. Co sądzicie o 1 kolejce?

Mobilna wersja strony.Drukuj Facebook

Newsy

Od dzisiaj możecie korzystać z mobilnej wersji strony mglks.pl. Strona jest uproszczona i przystosowana do urządzeń mobilnych, po wejściu np. ze smartfona zostaniecie automatycznie przekierowani na stronę mobilną.

Zaczynamy ze Startem Łódź!Drukuj Facebook

Newsy

Start Łódź uzupełnił skład łódzkiej klasy okręgowej pokonując w ostatnim meczu barażowym Krośniewiankę Krośniewice 1-0. To właśnie my zainaugurujemy sezon z drużyną z Łodzi w II kolejce okręgówki. Dokładną datę meczu podamy wkrótce.

Komunikat ws. Ligi Typerów 2015/16Drukuj Facebook

Newsy

Informujemy że w tym sezonie powracamy do naszej Ligi Typerów! Zachęcamy do rejestracji, przypominamy że jeżeli jesteś już zarejestrowany na stronie to musisz się zarejestrować tą samą nazwą w Typerze. Życzymy wszystkim graczom powodzenia! Typer dostępny w zakładce Strefa Kibica.

2,325,249 unikalne wizyty