Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
kacper091097
9
2.
kotek1984
6
3.
ostrypiotrek
6
4.
Boruc23
6
5.
zdychu
6

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
W. Konst. : Pabianice
Rzgów : Bedlno
W. Pabian. : Rosanów
Łęczyca : Andrespolia
Widzew : Głowno
Uniejów : Sarnów
ŁKS Łódź : Sokół
SMS Łódź : Parzęczew

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
Uniejów 2:2 Sokół
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Rzgów 3:0 Parzęczew
Głowno 1:2 Andrespolia
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
W. Pabian. 0:2 Bedlno
Widzew 1:1 ŁKS Łódź

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Świetny mecz Trampkarzy.Drukuj Facebook

Juniorzy

Ale mecz! Dziś trampkarze mieli trudnego rywala ze Zgierza. Włókniarz na początku meczu zaatakował i trafił bramkę. Później nasi trampkarze podnieśli się i strzelili dwie szybkie bramki. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:1. W drugiej połowie trampkarze mieli za zadanie bronić dostępu do swojej bramki. Zespół nie zawiódł i wynieśliśmy ze Zgierza 3 punkty pokonując Włókniarza 2:1 po golach Dawida Graczyka i Kamila Janickiego.

Fenomenalny występ seniorów.Drukuj Facebook

Mecz Seniorzy

W 2 kolejce Klasy Okręgowej "Termalni" po fantastycznym meczu rozgromili drużynę Zawiszy II Rzgów aż 5:0. Bramki w tym meczu zdobyli: 2x Adrian Kasztelan, Janusz Jonczyk oraz nasi nowi zawodnicy, którzy zdobyli debiutanckie bramki w naszym zespole: Marcin Dopierała i Krystian Wojtczak. Na początku sezonu "Termalni" są w bardzo dobrej formie. Dwa rozegrane mecze 2 zwycięstwa 9 zdobytych bramek 0 straconych. Więcej w rozwinięciu.

Zwycięstwa Oldboyów.Drukuj Facebook

Mecz Seniorzy

Oldboje rozpoczęli rundę jesienną sezonu 2015/2016. W minionym tygodniu odnieśli dwa zwycięstwa na własnym boisku. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Wysoka wygrana trampkarzy.Drukuj Facebook

Juniorzy

Dziś przeciwnicy trampkarzy zostali rozgromieni 13:0. Błękitni Dmosin nie mieli szans z naszą drużyną. Od pierwszego gwizdka nasi trampkarze mocno zaatakowali i po pierwszej połowie prowadzili 8:0, w drugiej przeprowadzono 5 zmian i zawodnicy dołożyli jeszcze 5 bramek. Gole strzelili: 9 bramek Krystian Świątczak, 2 bramki Rafał Czyżo, Dawid Graczyk i Konrad Moks. W 30 minucie meczu czerwoną kartkę zobaczył Bartosz Bednarkiewicz.

Pewne zwycięstwo w pierwszym meczu.Drukuj Facebook

Mecz Seniorzy

W 2 kolejce Ligii Okręgowej "Termalni" rozegrali swój pierwszy mecz w sezonie. Nasza drużyna udała się do Łodzi na mecz z beniaminkiem - Startem Łódź. Uniejowska drużyna pewnie wygrała 4:0, wynik otworzył Adrian Kasztelan a później hat-tricka skompletował Kamil Zych. 

Podsumowanie ruchów transferowych.Drukuj Facebook

Transfery

Lato to czas transferów, jedni odchodzą drudzy przychodzą. W Uniejowie to lato było bardzo pracowite. Przybyło 4 zawodników (o dwóch informowaliśmy wcześniej), 6 zawodników opuszcza nasz zespół (dwóch z nich nie grało już w większości wiosennych meczy). Niestety spora liczba zawodników opuszczających MGLKS to wieloletni zawodnicy naszej drużyny.

2,415,639 unikalne wizyty