ul. Dąbska 3

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Widzieć niedosyt na twarzach piłkarzy po remisie z niepokonanym do tej pory liderem...coś pięknego :) brawo DRUŻYNA!!”

Mecze

DEMONY WIOSNY POWRÓCIŁY! Sobotni wyjazd do Bedlna okazał się dla Termanych tragiczny w skutkach. Prowadzenie do przerwy 2:0 roztrwoniliśmy, tracąc w 45 minut aż 4 bramki, oddając przeciwnikowi zupełnie pole gry w drugiej części spotkania! Pierwsza połowa nie zapowiadała aż tak złego obrotu spraw. Więcej informacji w rozwinięciu.

Intenswyny początek sezonu - Zapowiedź 3. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

3 mecze w tydzień, niecałe 72 godziny po dobrym wygranym meczu z Orłem Termalni rozegrają kolejne spotkania w ramach Ligi Okręgowej – tym razem nasza drużyna uda się do Bedlna. Zapraszamy do czytania zapowiedzi najbliższej kolejki.

Orzeł upolowany! - Termy Uniejów 4:2 Orzeł ParzęczewDrukuj Facebook

Mecze

Sobol Show w Uniejowie! 10 minut, potrzebował nasz młody napastnik Przemek Sobolewski, aby skompletować klasycznego hat-tricka w inauguracyjnym meczu na własnym stadionie, w którym mierzyliśmy się z Orłem Parzęczew. Relacja z tego spotkania w rozwinięciu!

Upolować Orła – Zapowiedź 2 kolejki Klasy OkręgowejDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Krótki odpoczynek bo zaledwie 4 dniowy mają zawodnicy MGLKS-u. Już w środę 23 sierpnia o 19 Termalni rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu na Naszym stadionie. Rywalem będzie jak zwykle niewygodny Orzeł Parzęczew. Do niedawna Orły Kazika mają teraz nowego trenera. Zapraszamy do czytania.

Remis na początek! Sarnów/Dalików 2:2 Termy UniejówDrukuj Facebook

Mecze

W swoim pierwszym meczu sezonu 2017/2018 Termalni zremisowali 2:2 na wyjeździe w meczu z Beniaminkiem GLKS Sarnów Dalików. Wynik ten wydaje się być sprawiedliwy pomimo faktu, że zarówno jedna jak i druga drużyna miała szansę i okazję na strzelenie jeszcze kilku bramek. Relacja w rozwinięciu.