Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
kacper091097
9
2.
kotek1984
6
3.
ostrypiotrek
6
4.
Boruc23
6
5.
zdychu
6

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
W. Konst. : Pabianice
Rzgów : Bedlno
W. Pabian. : Rosanów
Łęczyca : Andrespolia
Widzew : Głowno
Uniejów : Sarnów
ŁKS Łódź : Sokół
SMS Łódź : Parzęczew

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
Uniejów 2:2 Sokół
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Rzgów 3:0 Parzęczew
Głowno 1:2 Andrespolia
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
W. Pabian. 0:2 Bedlno
Widzew 1:1 ŁKS Łódź

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Porażka numer siedem - Górnik Łęczyca 3:1 Termy UniejówDrukuj Facebook

Mecz Seniorzy

Trudno jest pisać kolejną relacje, dobierać kolejne słowa do opisu tego co dzieje się w naszym zespole. Po 9 kolejkach na naszym koncie wciąż tylko 4 punkty, a zawodnicy w ostatnim meczu ponoszą porażkę numer siedem. Tym razem uznajemy wyższość Górników z pobliskiej Łęczycy. Relacja w rozwinięciu.

Ciężki rywal - nadzieja ta sama - Zapowiedź 9. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Przed nami już 9. kolejka spotkań a na naszym koncie zaledwie 4 punkty. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna z Łęczycy - rywal trudny z którym od pierwszego sezonu w Okręgówce toczymy ciężkie boje - Górnik spisuje się dużo lepiej od nas i pozostaje faworytem spotkania - jednak nadzieje i wola zwycięstwa w naszym zespole pozostaje ta sama! Jedziemy przerwać fatalną passę!

Czarna seria trwa - Termy Uniejów 0:1 Stal GłownoDrukuj Facebook

Mecz Seniorzy

TERMY WALCZĄCE, ALE WCIĄŻ PRZEGRYWAJĄCE! Niestety seniorzy Termalnych kontynuują czarną serię. W piątkowy wieczór ponieśliśmy 6 porażkę z rzędu, tym razem lepsi od naszego zespołu okazali się gracze Stali Głowno. Goście bardzo głośno przebąkują o chęci powrotu do IV ligi, a więc na naszych zawodników czekało bardzo trudne zadanie. 

Już czas... Termy vs Stal - Zapowiedź 8. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Już czas to musi być teraz to musi wreszcie nadejść. 5 porażek z rzędu - nie możemy sobie pozwolić na więcej, czasem brakuje nam szczęścia czasem zaangażowania tym razem musimy mieć wszystko. Ze Stalą musimy zdobyć 3 punkty. Rywal nie będzie łatwy - a raczej ten z górnej półki - Stal to zesłoroczny spadkowicz z IV-ligi.

Kolejna porażka - Widzew II Łódź 3:1 MGLKS UniejówDrukuj Facebook

Mecz Seniorzy

Pierwsze dwie kolejki bieżącego sezonu, w których zdobywaliśmy punkty po dość dobrej grze, napawały optymizmem. Jednak kolejny miesiąc zmagań brutalnie zweryfikował nasze marzenia o spokojnym sezonie. Niedzielny wyjazd do Brzezin przyniósł kolejną, piątą już porażkę w tym sezonie. Więcej informacji wkrótce.

Wyjazd do Brzezin - Zapowiedź 7. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

W niedzielny poranek udamy się do Brzezin - bo właśnie tam swoje mecze rozgrywają rezerwy Widzewa. Przed nami 7 kolejka spotkań po 6 meczach mamy zaledwie 4 punkty i serie 4 porażek z rzędu po ostatniej kolejce trafiliśmy do strefy spadkowej - pora wreszcie zdobyć jakieś punkty. Widzew to rywal, którego nazwa budzi respekt, ale dotychczasowa zdobycz punktowa Łodzian pokazuje, że musimy w tym meczu zdobyć punkty. Zapraszamy do czytania zapowiedzi.

2,415,629 unikalne wizyty