Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
Franek
0
2.
Brudek
0
3.
Posi
0
4.
Boruc23
0
5.
janusz
0

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

15. Kolejka
W. Pabian. 0:2 Bedlno
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
Głowno 1:2 Andrespolia
Widzew 1:1 ŁKS Łódź
Rzgów 3:0 Parzęczew
Uniejów 2:2 Sokół

Ostatnia kolejka

14. Kolejka
ŁKS Łódź 7:1 Uniejów
Sokół 9:2 SMS Łódź
Sarnów 0:3 Rzgów
Parzęczew 1:4 W. Pabian.
Bedlno 6:0 W. Konst.
Rosanów 0:2 Łęczyca
Pabianice 2:2 Głowno
Andrespolia 2:1 Widzew

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Termalni podnoszą się z kolan! - Termy Uniejów 7:2 KonstantynówDrukuj Facebook

Mecze

"UFFFFFFFFF, ALE ULGA", "W KOŃCU", "NARESZCIE" tego rodzaju wyrażenia krążyły najczęściej po stadionie w Uniejowie wczorajszego wieczoru. Jednak inaczej być nie mogło! Siedem ostatnich spotkań, 7 porażek, bilans bramek 4-19 i w końcu ZWYCIĘSTWO! 7:2 pokonujemy zespół z Konstantynowa, sytuacja w tabeli nadal trudna, jednak pierwszy z naszych sześciu kolejnych "finałów" na plus, więc po tragicznym okresie, radość uzasadniona. Więcej informacji w rozwinięciu.

Teraz albo nigdy! Termalni vs Włókniarz. Zapowiedź 10. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Teraz albo nigdy, jak nie teraz to kiedy? Jeśli nie teraz to czy wogóle? Piątkowe spotkanie z Włókniarzem będzie meczem na "szczycie". Niestety przed sezonem nie o takich meczach o 6 punktów myślieliśmy. W piątek w Uniejowie zmierzą się nie ma co ukrywać dwie najsłabsze drużyny rundy. Zapraszamy do czytania zapowiedzi.

Porażka numer siedem - Górnik Łęczyca 3:1 Termy UniejówDrukuj Facebook

Mecze

Trudno jest pisać kolejną relacje, dobierać kolejne słowa do opisu tego co dzieje się w naszym zespole. Po 9 kolejkach na naszym koncie wciąż tylko 4 punkty, a zawodnicy w ostatnim meczu ponoszą porażkę numer siedem. Tym razem uznajemy wyższość Górników z pobliskiej Łęczycy. Relacja w rozwinięciu.

Ciężki rywal - nadzieja ta sama - Zapowiedź 9. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Przed nami już 9. kolejka spotkań a na naszym koncie zaledwie 4 punkty. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna z Łęczycy - rywal trudny z którym od pierwszego sezonu w Okręgówce toczymy ciężkie boje - Górnik spisuje się dużo lepiej od nas i pozostaje faworytem spotkania - jednak nadzieje i wola zwycięstwa w naszym zespole pozostaje ta sama! Jedziemy przerwać fatalną passę!

Czarna seria trwa - Termy Uniejów 0:1 Stal GłownoDrukuj Facebook

Mecze

TERMY WALCZĄCE, ALE WCIĄŻ PRZEGRYWAJĄCE! Niestety seniorzy Termalnych kontynuują czarną serię. W piątkowy wieczór ponieśliśmy 6 porażkę z rzędu, tym razem lepsi od naszego zespołu okazali się gracze Stali Głowno. Goście bardzo głośno przebąkują o chęci powrotu do IV ligi, a więc na naszych zawodników czekało bardzo trudne zadanie. 

Już czas... Termy vs Stal - Zapowiedź 8. kolejkiDrukuj Facebook

Zapowiedzi

Już czas to musi być teraz to musi wreszcie nadejść. 5 porażek z rzędu - nie możemy sobie pozwolić na więcej, czasem brakuje nam szczęścia czasem zaangażowania tym razem musimy mieć wszystko. Ze Stalą musimy zdobyć 3 punkty. Rywal nie będzie łatwy - a raczej ten z górnej półki - Stal to zesłoroczny spadkowicz z IV-ligi.

2,325,236 unikalne wizyty