zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Porażka numer siedem - Górnik Łęczyca 3:1 Termy UniejówDrukuj Facebook

Trudno jest pisać kolejną relacje, dobierać kolejne słowa do opisu tego co dzieje się w naszym zespole. Po 9 kolejkach na naszym koncie wciąż tylko 4 punkty, a zawodnicy w ostatnim meczu ponoszą porażkę numer siedem. Tym razem uznajemy wyższość Górników z pobliskiej Łęczycy.

Spotkanie rozpoczyna się dla nas fatalnie, 9 minuta, zawodnik gospodarzy z dużą łatwością mija naszych zawodników w polu karnym, wykłada piłkę przed bramkę i mamy 1:0. W 24 minucie po stałym fragmencie gry Zdycha ratuje słupek, po czym wyprowadzamy szybka kontrę, jednak w idealnej sytuacji Sobolewski nie sięga piłki i Górnik nadal na prowadzeniu. W 40 minucie dopinamy swego, wyprowadzenie piłki z prawej strony, przegranie przez środkową strefę, Kasztelan idealnym podaniem obsługuje Kamila Zycha i nasz młody zawodnik doprowadza do remisu. Do przerwy mamy 1:1.

Na drugą połowę wychodzimy z nadzieją, że właśnie w tym meczu może nastąpić przełamanie fatalnej serii. Jednak sił i nadziei starcza nam tylko na kwadrans drugiej części. w 65 minucie Górnik obejmuje prowadzenie 2:1 w pełni kontrolując spotkanie już do ostatnich minut. Trzecia bramka pada już w doliczonym czasie gry. Spotkanie kończy się wynikiem 3:1 i jest to siódma kolejna porażka Termalnych w tym sezonie. Jeśli kilka tygodni temu wydawało się, że gorzej już być nie może...to jednak okazuje się, że staczamy się coraz niżej, na dno.

Za tydzień mecz "na szczycie", w Uniejowie podejmować będziemy Włókniarz Konstantynów, naszego sąsiada z tabeli, okupującego ostatnie miejsce. Nasz najbliższy rywal w mijającej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W najbliższy piątek przyświecać nam będzie hasło...TERAZ ALBO NIGDY!

Jakub Zdych - (90)  Łukasz Patora - (90)  Artur Stasiak - (90) Adrian Kaczmarek - (90) Kamil Zych - (80)  Tomasz Janicki - (60) Krzysztof Łuczak - (90)  Łukasz Cieślak - (30) Przemysław Nowak - (25) Rafał Krysiak - (65) Adrian Kasztelan - (90) Krystian Świątczak - (10) Przemysław Sobolewski (90) Tomasz Jatczak - (90)