Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
kacper091097
9
2.
kotek1984
6
3.
ostrypiotrek
6
4.
Boruc23
6
5.
zdychu
6

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
W. Konst. : Pabianice
Rzgów : Bedlno
W. Pabian. : Rosanów
Łęczyca : Andrespolia
Widzew : Głowno
Uniejów : Sarnów
ŁKS Łódź : Sokół
SMS Łódź : Parzęczew

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
Uniejów 2:2 Sokół
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Rzgów 3:0 Parzęczew
Głowno 1:2 Andrespolia
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
W. Pabian. 0:2 Bedlno
Widzew 1:1 ŁKS Łódź

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Porażka numer siedem - Górnik Łęczyca 3:1 Termy UniejówDrukuj Facebook

Trudno jest pisać kolejną relacje, dobierać kolejne słowa do opisu tego co dzieje się w naszym zespole. Po 9 kolejkach na naszym koncie wciąż tylko 4 punkty, a zawodnicy w ostatnim meczu ponoszą porażkę numer siedem. Tym razem uznajemy wyższość Górników z pobliskiej Łęczycy.

Spotkanie rozpoczyna się dla nas fatalnie, 9 minuta, zawodnik gospodarzy z dużą łatwością mija naszych zawodników w polu karnym, wykłada piłkę przed bramkę i mamy 1:0. W 24 minucie po stałym fragmencie gry Zdycha ratuje słupek, po czym wyprowadzamy szybka kontrę, jednak w idealnej sytuacji Sobolewski nie sięga piłki i Górnik nadal na prowadzeniu. W 40 minucie dopinamy swego, wyprowadzenie piłki z prawej strony, przegranie przez środkową strefę, Kasztelan idealnym podaniem obsługuje Kamila Zycha i nasz młody zawodnik doprowadza do remisu. Do przerwy mamy 1:1.

Na drugą połowę wychodzimy z nadzieją, że właśnie w tym meczu może nastąpić przełamanie fatalnej serii. Jednak sił i nadziei starcza nam tylko na kwadrans drugiej części. w 65 minucie Górnik obejmuje prowadzenie 2:1 w pełni kontrolując spotkanie już do ostatnich minut. Trzecia bramka pada już w doliczonym czasie gry. Spotkanie kończy się wynikiem 3:1 i jest to siódma kolejna porażka Termalnych w tym sezonie. Jeśli kilka tygodni temu wydawało się, że gorzej już być nie może...to jednak okazuje się, że staczamy się coraz niżej, na dno.

Za tydzień mecz "na szczycie", w Uniejowie podejmować będziemy Włókniarz Konstantynów, naszego sąsiada z tabeli, okupującego ostatnie miejsce. Nasz najbliższy rywal w mijającej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W najbliższy piątek przyświecać nam będzie hasło...TERAZ ALBO NIGDY!

Jakub Zdych - (90)  Łukasz Patora - (90)  Artur Stasiak - (90) Adrian Kaczmarek - (90) Kamil Zych - (80)  Tomasz Janicki - (60) Krzysztof Łuczak - (90)  Łukasz Cieślak - (30) Przemysław Nowak - (25) Rafał Krysiak - (65) Adrian Kasztelan - (90) Krystian Świątczak - (10) Przemysław Sobolewski (90) Tomasz Jatczak - (90)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:

2,415,623 unikalne wizyty