Login: Hasło: Zapamiętaj Zarejestruj się Odzyskaj hasło

Sponsor serwera

Pizzeria „Twister”
Ireneusz Szczęsny
ul. Rynek 9
99-210 Uniejów
Tel. 603-726-966

Partner klubu


Olimpiko
ul. Dąbska 3
99-210 Uniejów

Najlepsze zdjęcie

Przed meczem z Brzezinami. Fot. Brzeziny

Najlepszy cytat

„Do 10. kolejki rundy jesiennej byliśmy świadkami tragedii, jednak przebudzenie w ostatnich spotkaniach sprawiło, że mamy obraz z rodzaju dramatów, bo tak to niestety trzeba nazwać. ”

Trener Mateusz Zajdel po rundzie jsiennej.

Liga Typerów

L.p.
Użytkownik
Pkt.
1.
kacper091097
9
2.
kotek1984
6
3.
ostrypiotrek
6
4.
Boruc23
6
5.
zdychu
6

Partnerzy

Oceny użytkowników

MGLKS także na

  

Aktualna kolejka

16. Kolejka
W. Konst. : Pabianice
Rzgów : Bedlno
W. Pabian. : Rosanów
Łęczyca : Andrespolia
Widzew : Głowno
Uniejów : Sarnów
ŁKS Łódź : Sokół
SMS Łódź : Parzęczew

Ostatnia kolejka

15. Kolejka
Uniejów 2:2 Sokół
SMS Łódź 0:3 Sarnów
Rzgów 3:0 Parzęczew
Głowno 1:2 Andrespolia
Łęczyca 5:2 Pabianice
W. Konst. 1:3 Rosanów
W. Pabian. 0:2 Bedlno
Widzew 1:1 ŁKS Łódź

Kontuzjowani

Brak kontuzjowanych
zawodników.

Oceny redakcji

Najwięcej minut

Czarna seria trwa - Termy Uniejów 0:1 Stal GłownoDrukuj Facebook

TERMY WALCZĄCE, ALE WCIĄŻ PRZEGRYWAJĄCE! Niestety seniorzy Termalnych kontynuują czarną serię. W piątkowy wieczór ponieśliśmy 6 porażkę z rzędu, tym razem lepsi od naszego zespołu okazali się gracze Stali Głowno. Goście bardzo głośno przebąkują o chęci powrotu do IV ligi, a więc na naszych zawodników czekało bardzo trudne zadanie.

Piłkarze Stali rozpoczęli spotkanie od prowadzenia gry. Termalnym udało się zawiązać akcje skrzydłami, w 7 minucie Zych przegrał pojedynek z bramkarzem w dogodnej sytuacji, natomiast w 12 minucie wstrzelenie piłki w światło bramki przez Jatczaka nie znalazło żadnego adresata z zespołu Baszty. Goście dysponowali dobrymi warunkami fizycznymi i największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach gry. Po 35 minucie gry ich przewaga zarysowała się zdecydowanie, raz po raz tworzyli dogodne sytuacje pod naszą bramką, jednak doskonale w bramce spisywał się Zdych. Do pełni szczęścia zabrakło kilkunastu sekund - po szybko rozegranej piłce, kiedy zegar wskazywał dokładnie 44 minutę i 40 sekundę meczu - skrzydłowy Stali oddał strzał na bramkę, który został odbity przez Zdycha, dobitka jednak okazała się już skuteczna. Bramka "do szatni" w ostatnich fragmentach pierwszej połowy i na tablicy mamy wynik 0:1.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra gospodarzy, więcej agresji, mobilności, szybsze wymiany podań sprawiły, że staliśmy się równorzędnym i niezwykle trudnym rywalem dla Stali. Wszelkie próby doprowadzenia do remisu, sprawiały że narażaliśmy się na bardzo dobre, szybkie kontry. Raz ratowała nas poprzeczka i interwencja Zdycha, kolejny raz wybijaliśmy piłkę z linii bramkowej. Ostatnie fragmenty spotkania to desperackie ataki na bramkę przyjezdnych, które nie przyniosły jednak efektu bramkowego.

Spotkanie zakończyło się kolejną, bolesną porażką 0:1. Termalni na tle trudnego rywala zaprezentowali się dość dobrze, szczególnie w drugiej połowie spotkania. Jednak zaangażowanie, ambicja i wola walki nie przyniosły punktów w kolejnym już meczu. W naszym zespole widać pewien progres, który może dawać nadzieje w następnych spotkaniach. Przed nami kolejny wyjazdowy mecz, tym razem do Łęczycy, a następnie dwa arcyważne pojedynki z zespołami Włókniarza, tego z Konstantynowa i Pabianic! Pierwsze z nich, w Łęczycy, w ostatnią sobotę września o godzinie 16:00.

Skład:

Jakub Zdych (90'). Mateusz Majcherowicz (90'), Łukasz Patora (90'), Artur Stasiak (90'), Kamil Zych (90'), Tomasz Janicki (70'), Łukasz Cieślak (30'), Przemysław Nowak (90'), Rafał Krysiak (60'), Adrian Kasztelan (90'), Adrian Stolarek (20'), Tomasz Jatczak (90').

Rezerwowi:

Mateusz Zajdel (0'), Bartosz Łuczak (0'), Piotr Rosiak (0'), Konrad Moks (0').

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:

2,415,598 unikalne wizyty